Kimliğini Açıklayan Dilan Polat’ın Astroloğundan Destek Mesajı da Geldi!

Kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklu yargılanan ünlü fenomen Dilan Polat’ın geçtiğimiz günlerde hapishaneye astroloğunu çağırıp “Ne zaman çıkarım?” diye sorular sorduğu konuşulmuştu. Ünlü fenomenin astroloğu kimliğini açıkladı.

Kısa süre içerisinde yaşadıkları yükselişle ve lüks hayatlarıyla MASAK’ın radarına takılan Dilan Polat ve Engin Polat, kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Cezaevi günlerinde mutsuz ve hasta olduğu ile ilgili magazinde sık sık dedikodular yer alan Polat’ın çıkacağı günü iple çektiği konuşuluyordu.

Geçtiğimiz gün ünlü fenomenin Dilan Polat’ın, avukatları aracılığıyla astroloğuna sorular gönderdiği ortaya çıktı.

Bazı haberlere göre ise hapishaneye astroloğunu çağırıp “Ne zaman çıkarım?” diye sorular soran Polat’ın astroloğu kimliğini açıkladı.

Polat’ın ne zaman çıkacağına dair astroloğunun yorumunun şöyle olduğu iddia edilmişti: “Bana, ‘Ne zaman özgür kalıcam?’ diye soruyor. Maksimum nisan ayına kadar dışarı çıkacağını söyledim. Şubat-mart gibi Dilan’ı %90 dışarıda görebiliriz.”

Bu iddiaların üstüne en çok sorulan soru “Dilan Polat’ın astroloğu kim?” oldu.

Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Dilan Polat’ın astrolog haberini alıntılayan astrolog Hilal Saraç’ın “Çok yakında ❤️” yazması dikkat çekti.

İşte o tweet??

Kullanıcılardan destek mesajıyla tepki çeken ünlü astrolog “Benim danışanım. Bir Astroloğu kişinin ne yaptığı ilgilendirmez” diye kendini savundu.

“Para aklama ile adı çıkmış birinin destekçisi olmak mantıklı mı?”

“Benim danışanım. Bir Astroloğu kişinin ne yaptığı ilgilendirmez. Bizi sadece yol gösterici olarak kullanabilirler.”

Yine de Saraç takipçilerinin eleştirilerinden kurtulamadı.

“Keşke paylaşsaymışsınız yol gösterici olarak.”

“Takipten çıkıyorum, suçlu birine danışmanlık verdiğiniz için değil…”

“Problem tüm Türkiye’nin gündemi olmuş ucundan kıyısından hepimiz hakkını yemiş dolandırmış bu kadını masum göstermeye çalışmanız.”

??

Siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir