Anime ruhunu taşıyan AI Limit dört yıl sonra etkileyici bir oyun tanıtım videosuyla geri döndü

Bu video, oyunun derin hikayesi ve zengin dünya tasarımına dair ipuçları sunarken, aksiyon dolu savaş mekaniklerini de gözler önüne seriyor, oyuncuları bu benzersiz maceraya davet ediyor.

Anime etkisindeki Souls-benzeri oyunlar arasında AI Limit, sanat yönüyle dikkat çekiyor ve bu alandaki sayıları artırmaya hazırlanıyor. Yakında çıkacak olan oyun için yayınlanan yeni tanıtım videosu, türün içine renkli ve şık bir giriş yapmayı vaat ediyor. Korkutucu boss savaşları, önceden belirlenmiş saldırı desenleri ve çeşitli tehditlere karşı ustalaşılacak geniş bir silah arşivi bu oyunda yer alıyor.

İnsanlığın ekolojik felaketler ve savaşlar nedeniyle neredeyse yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kaldığı bir kıyamet sonrası dünyada geçen oyun, hayatta kalanlar için durum, Çamur adı verilen gizemli bir madde gezegeni aşındırmaya başladığında daha da kötüleşiyor. Gizemli bir teknoloji tarafından yaratılan ve Bladerlar olarak adlandırılan yeni bir yaşam formu olan Arrisa olarak, bu ıssız arazide yolunuzu bulmanız, medeniyetin yok oluşunun gerçek nedenini araştırmanız ve karşınıza çıkan çeşitli canavarlar ve patronlar tarafından delinip geçirilmekten kaçınmanız gerekecek. Bazı patron savaşları inanılmaz derecede zorlu görünüyor ancak en azından onlarla yüzleşirken kullanacağınız şık yetenekleriniz olacak. Karıştırıp ustalaşmanız gereken geniş çeşitlilikte silahlar, ekstra güçlü saldırılar gerçekleştirmenizi sağlayan Senkronizasyon Oranı oyun mekaniği ve saldırılarınızı onlarca büyü ile güçlendirebilme imkanı sizi bekliyor.

AI Limit, 2019’da PS4 için, Çinli geliştiricilerin global pazara girişlerini desteklemeyi amaçlayan PlayStation China Hero Project’in ikinci dalgasının bir parçası olarak duyuruldu.

O zamandan bu yana birçok şey değişti ve uzun bir geliştirme sürecinin ardından AI Limit, 2024 yılında PS5 ve PC için piyasaya sürülecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir