20 Ağustos Şans Topu Sonuçları Açıklandı: 20 Ağustos Şans Topu Kazandıran Numaralar ve Tüm Detaylar

Milli Piyango’nun en heyecan verici oyunlarından biri olan Şans Topu, Pazar akşamı çekilişiyle yine adından söz ettiriyor. Haftanın bu son gününde büyük bir merakla beklenen Şans Topu çekiliş sonuçları, Milli Piyango’nun resmi internet sitesi üzerinden duyurulacak. Şans Topu’nda 5+1 numarayı doğru tahmin eden talihli, büyük ikramiyenin sahibi olacak. Peki, Şans Topu’nda hangi numaralar kazandırdı? 20 Ağustos Pazar Şans Topu sonuçları açıklandı mı?

İşte 20 Ağustos Şans Topu sonuçları…

20 Ağustos Pazar Şans Topu Sonuçları Açıklandı mı?

Çarşamba ve Pazar akşamlarının vazgeçilmez çekilişi Şans Topu’nda haftanın son çekilişi gerçekleşti. Milli Piyango yetkilileri ve noterin katılım gösterdiği Şans Topu canlı yayını, 20:00’da YouTube üzerinden yayınlandı. 5+1’i tutturabilenin büyük ikramiyenin sahibi olacağı Şans Topu sonuçları, Milli Piyango resmi web sitesi üzerinden ilan edildi. İşte 20 Ağustos Şans Topu sonuç sorgulama sayfası…

20 Ağustos Pazar Şans Topu Sonuçları Açıklandı!

20 Ağustos Pazar Şans Topu’nda kazandıran numaralar; 3, 7, 16, 18, 31, 13 oldu. 5+1’i tutturabilen kimse çıkmazken 890.726,07 TL büyük ikramiye bir sonraki Şans Topu çekilişine devretti. 

20 AĞUSTOS ŞANS TOPU SONUÇ SORGULAMA SAYFASI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir