Misli.com’da Günün Şifresiz Maç Yayınları

İtalya Serie A, İspanya La Liga, Almanya Bundesliga ve Fransa Ligue 1 başta olmak üzere birçok ligde canlı izleme seçeneğiyle maçların heyecanını daha fazla yaşa. Ayrıca basketbol, voleybol ve teniste de birçok karşılaşmayı Misli.com’da canlı izle!

İşte 23 Nisan Pazar gününün canlı yayınları;

İspanya La Liga

17:15 Barcelona – Atletico Madrid

19:30 Mallorca – Getafe

22:00 Sevilla – Villarreal

İspanya La Liga 2

15:00 Lugo – Malaga CF

19:30 Santander – Granada

19:30 Mirandes – CF Burgos

22:00 Alaves – Leganes

22:00 Huesca – Tenerife

İtalya Serie A

13:30 Empoli – Inter

16:00 Udinese – Cremonese

16:00 AC Monza – Fiorentina

19.00 AC Milan – Lecce

21:45 Juventus – Napoli

21:45 Atalanta – AS Roma

İtalya Serie B

17:15 Ternana Calcio – Venezia

17:15 AC Pisa – SSC Bari

Almanya Bundesliga

16.30 Freiburg – Schalke 04

18:30 B. Leverkusen – Leipzig

20:30 Monchengladbach – Union Berlin

Almanya Bundesliga 2

14:30 Heidenheim – Holstein Kiel

14:30 Jahn Regensburg – Kaiseerslautern

14:30 Sandhausen – Paderborn

Fransa Ligue 1

14:00 Reims – Strasbourg

16:00 Nice – Clermont

16:00 Ajaccio – Brest

16:00 Nantes – Troyes

16:00 Lorient – Toulouse

18:05 Montpellier – Rennes

21:45 Lyon – Marsilya

Fransa Ligue 2

21:45 Bordeaux – Grenoble

Hollanda Eredivisie

13:15 Twente – Sparta Rotterdam

15:30 PSV – Ajax

15:30 Go Ahead – Fortuna Sittard

17:45 Feyenoord – Utrecht

21:00 AZ Alkmaar – Waalwijk

Portekiz Premier Lig

17:30 Portimonense – Gil Vicente

20:00 Santa Clara – Chaves

20:00 Benfica – Estoril Praia

22:30 FC Arouca – FC Vizela

İngiltere Federasyon Kupası

18:30 Brighton – Manchester United

İskoçya Premiership

18:30 Aberdeen – Rangers

Brezilya Serie A

17:00 Internacional – Flamengo

22:00 Santos SP – Atletico Mineiro

22:00 Vasco Da Gama – Palmeiras SP

Brezilya Serie B

21.30 Chapecoense – Londrina PR

Çekya Premiership

17:00 Slovan Liberec – Brno

17:00 Dynamo Budejovice – Jablonec

20:00 Viktoria Plzen – Fastav Zlin

Avustralya A-Ligi

08:00 Melbourne Victory – Macarthur FC

11:00 Perth Glory – Adelaide Utd

Avusturya Bundesliga, Şampiyonluk Turu

15:30 LASK – Rapid Wien

15:30 Austria Wien – Klagenfurt

18:00 Sturm Graz – Salzburg

Belçika Pro Lig

14:30 St. Truidense – Antwerp

19:30 Kortrijk – US-Gilloise

19:30 Zulte Waregem – Cercle Brugge

19:30 Charleroi – KRC Genk

19:30 Club Brugge – Eupen

19:30 KAA Gent – Oostende

19:30 O.H. Leuven – Standard Liege

19:30 Anderlecht – Mechelen

Yunanistan Süper Lig, Şampiyonluk Grubu

20:00 PAOK – Panathinaikos

Hırvatistan 1.HNL

16:00 HNK Gorica – Rijeka

İsveç Allsvenskan

16:00 Kalmar – Halmstads BK

16:00 Djurgardens – Göteborg

18:30 IK Sirius – Hacken

İsveç Superettan

14:00 Sundsvall – Osters

16:00 Gefle – Utsiktens

Norveç Eliteserien

18:00 Sarpsborg 08 – Odds BK

18:00 Rosenborg – Sandefjord

18:00 Tromso IL – Viking

18:00 Aalesunds – Bodo Glimt

18:00 H.kameratene – Stromsgodset

18:00 Stabaek – Haugesund

20:15 Lillestrom – Molde

Finlandiya Veikkausliiga

16:00 Kuopion – Tampereen

16:00 HJK Helsinki – Oulu

Danimarka Süper Lig, Şampiyonluk Turu

15:00 Viborg – Nordsjælland

17:00 Brondby – Randers

19:00 AGF Aarhus – Kopenhag

Danimarka Süper Lig, Düşme Turu

15:00 AC Horsens – Midtjylland

İsviçre Süper lig

15:15 Basel – Luzern

17:30 Lugano – Sion

17:30 Zürih – St. Gallen

Polonya Ekstraklasa

13:30 Korona Kielce – Zaglebie Lubin

16:00 Widzew Lodz – Piast Gliwice

18:30 Gornik Zabrze – Slask Wroclaw

Romanya 1.Lig, Şampiyonluk Turu

20:30 Rapid 1923 – FCSB

Romanya 1.Lig, Düşme Turu

14:00 Chindia – Uta Arad

ABD Major Lig

23.30 Atlanta United – Chicago Fire

Türkiye Basketbol Süper Ligi

13:00 Pınar Karşıyaka – Darüşşafaka Lassa

15:30 Ayos Konyaspor Basketbol – Bahçeşehir Koleji

18:00 Beşiktaş Emlakjet – Aliağa Petkim Spor

İspanya Liga ACB

13:30 Manresa – UCAM Murcia

14:00 Tenerife – Cb Breogan

18:00 Obradoiro – Real Betis

18:00 Zaragoza – Unicaja Malaga

19:00 Joventut Badalona – Real Madrid

İtalya Serie A Basket

17:00 Napoli Basket

18:00 VL Pesaro – Trieste

18:30 Verona – Basket Scafati 1969

19:00 Virtus Bologna – Sassari

19:30 A. Milano – Treviso

20:00 Reyer Venezia – Varese

20:30 Brindisi – Aquila Basket Trento

21:30 Reggiana Emilia – Brescia

NBA Playoff

20:00 New York – Cleveland

22:30 Golden State – Sacramento

Misli.com Sultanlar Ligi

14:00 Çukurova Bld. Adana Demirspor – Vakıfbank

14.00 Fenerbahçe Opet – Türk Hava Yolları

14:00 Aydın Büyükşehir Belediye – Galatasaray

Misli.com Efeler Ligi

17:30 Halkbank – Arkas Spor

21:00 Ziraat Bankkart – Fenerbahçe

Seçili etkinliklerde Süper Oranları kaçırma!

İtalya Serie A, İspanya La Liga, Almanya Bundesliga ve Fransa Ligue 1 birbirinden çekişmeli maçlara sahne olurken; sen de bu karşılaşmaların heyecanına canlı iddaa ve canlı izle seçenekleriyle ortak ol. Bununla birlikte diğer birçok ligdeki maçları da Misli.com’a üye olarak hemen canlı izlemeye başla!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir