Macbook Servisi

Macbook Tamiri

Sonra iktidar cumhurbaşkanı çok somut bir planla ortaya çıktı gerçekleştiremez onu bilmiyorum ayrı bir tartışma ama şunu diyor bir yıl içinde kadar konut yapacağız bunu böyle yapacağız size açıkta bırakmayacağız yani bir netlik var netlik. Her zaman seçmen tarafından tercih edilen Macbook Servisi bir şeydir bununla ilgili şöyle bir metin var burada herkese tek tek anlatıyor kadarıyla millet ittifakı tabii kolay değildi yani eşit şekilde oturmuş. Parti lideri çok detaylı çalışmalar yapıyorlar bunları toparlamak bir araya getirmek seçmene geçirmek ama.

Macbook Tamiri

Seçmenin kafası daha basit mesajlar istiyor daha yapılacağı ile ilgili net bir yol haritası istiyorum yıldızlar kadrosu var daha önce söylemiştim yani kadro olarak cumhur ittifakıyla bizim konuşulacak bir tarafımız yok yani seçmen böyle bir. Konuda bir ayrışma gördüm sonrasında değişebilir Macbook Servisi çünkü çok yeni şimdi cumhurbaşkanı adayına açıklanması bununla ilgili nasıl bir çalışma yapacağız evet şimdi mehmet emin bey siz serkan toper’e yanıt vermek istediğinizi söylediniz önce oradan. Başlayın toper’e sorduğum oraya henüz gelmedi ama.

Macbook Tamiri

Hdp ile görüşme üzerinden millet ittifakına bugünlerde gelen eleştirilere bir yanıt verirseniz nasıl olur değerlendirmeniz gelecek partisinde gece sefer soy isimleriyle hitap etmek zorunda kalacağım sayfanın candan sizin sizin ifade ettiğiniz eleştiriye sizin kelimeleriniz cevap. Veriyor ben başka bir yerden başka Macbook Servisi bir şey söylüyorum siyaset müzakere demektir siyaset şeffaflık demektir siyaset işbirliği demektir siz bunları pazarlık kelimesi ile küçümseyemezsiniz şimdi çok bizim anadolu’da çok doğal süreçler vardır veya. Insanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir