Kılıçdaroğlu’ndan soğan videosu: Aklınızla alay ediyorlar

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yine evinin mutfağından seslendi.

Twitter hesabından yayınladığı videoda elinde kuru soğanla konuşan Kılıçdaroğlu, “Geçen seçimde ‘ustalık dönemi diye sattıkları şey, ülkemizi her alanda çöküşe sürükledi” dedi.

CHP lideri ‘Soğan’ notuyla yayınladığı videoda özetle şunları söyledi: “Artık inandırıcı olmadıklarının da hayli farkındalar. Bundan dolayı da korkunç bir iftira, yalan, dolan propagandasına başladılar.

Gerçekleri örtbas etmek için PKK iftiraları, seccade üzerinden din istismarı, marteniçkayı urgana benzetmeler gibi türlü türlü tuhaf, yapay gündemlerle sizi, sizleri kandırmaya çalışıyorlar. Aslında aklınızla ediyorlar. Kendi vatandaşlarına emin olun saygı duymuyorlar. Çünkü diyecekleri başkaca hiçbir şey kalmadı.

Bakınız asıl gündemimiz bu. Çünkü biliyorlar ki ben geldiğimde demokrasi gelecek, para akacak, yatırımlar akacak, dövizler düşecek, alım gücünüz artacak, bolluk bereket gelecek. Bu kadar basit. Bunların hepsi mutlaka olacak. Ha o kalırsa, bu elimdeki kuru soğan olacak 100 lira. Şu an bile buncağızın kilosu 30 lira. Soğan bu yahu, soğan, utanmıyorlar! Yiğidi muhtaç ettiler kuru soğana…

Bu arada, ne söyleyeyim; Her türlü terörün Allah bin belasını versin. Dinimizin arkasına saklanıp da her türlü alavereye-dalavereye bulaşanların da Allah bin belasını versin. Ben yoluma dürüst ve samimi, ister dindar ister inançsız, ister Türk ister Kürt, ister Sünni ister Alevi olsun insan gibi insanlarla yoluma devam edeceğim. Benim tek kriterim budur. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir