Hadi Özışık’ın Kardeşi Süleyman Özışık Hayatını Kaybetti

İnternet Haber Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık, kardeşi Süleyman Özışık’ın hayatını kaybettiğini duyurdu. Süleyman Özışık bir süredir kanser tedavisi görüyordu.

Hadi Özışık’ın kardeşi, internethaber kurucusu Süleyman Özışık vefat etti. Süleyman Özışık uzun süredir kanser tedavisi görüyordu…

Uzun süredir kanserle mücadele eden ve günlerdir hastanede olan gazeteci Süleyman Özışık, gece yarısı hastanede vefat etti!

Hadi Özışık, kardeşinin kansere yakalandığını şu sözlerle anlatmıştı:

“Güzel haber beklediğimiz bir hastalıktan kötü haberler aldık. Süleyman’ın muayenesini yapan doktor tüm gerçekleri hem benim hem Süleyman’ın yüzüne haykırdı. İlk duyduğumda hastane başıma yıkıldı diyebilirim. Dua etmekten elime başka bir şey gelmiyor. Geçen video çektiğimde “Süleyman size ne yaptı” dediğimde bazı şeref yoksunları sosyal medyada adeta kına yaktı. Şimdi onlara sesleniyorum. Artık kına yakabilirsiniz çünkü Süleyman Özışık yaşadıklarından ötürü maalesef kansere yakalandı.”

1 Mart 1971 Iğdır doğumlu olan Süleyman Özışık gazeteci ve köşe yazarıdır. İnternet haber sitesinden Hadin Özışık abisi olan Süleyman Özışık yaptığı programlarla adından söz ettirmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir